Понедельник, 12.11.2018, 21:51

Статьи

Главная » Статьи » Туризм

Відпочинок та лікування на лоні чарівної карпатської природи

Що може бути кращим за відпочинок в місцевості, де сама природа створила неймовірні умови для зцілення тіла і душі? В розлогій гірській долині Карпат розташувалось невеличке старовинне селище Східниця. Маючи дивовижну історію, яка сягає корінням до часів Київської Русі, наразі ця місцевість є одним з найкращих бальнеологічних курортів. Мальовнича природа, розріджене повітря, сповнене ефірними маслами та звичайно ж цілющі мінеральні води стали умовами для створення курортно-лікувальної зони.

Оздоровлюючий відпочинок в Східниці, яка є однією з найкращих перлин в намисті карпатських курортів, стає дедалі популярнішим серед жителів України і зарубіжних гостей. І це не дивовижно, оскільки в останні роки відбувається активний розвиток курортної інфраструктури регіону.

Спеціалізовані санаторії Cхідниці пропонують лікування цілої низки захворювань сечовивідних шляхів та органів травлення, дихання, нервової системи, опорно-рухового апарату та обміну речовин. Чудово те, що майже кожна людина може вибрати умови проживання на свій смак и рівень достатку.

Якщо ви шукаєте варіант відпочинку в умовах високого рівня обслуговування з проживанням в сучасному готелю та одночасним отриманням професійного обстеження та лікування, вас чекає доброзичливий висококваліфікований персонал чотиризіркового готелю «Київська Русь». Деякі готелі в Cхідниці передбачають надання медичних послуг для проживаючих, але відмінність цього закладу в наявності великого медичного центру, оснащеного найсучаснішим діагностувальним та лікувальним обладнанням в комплексі з професійним медичним обслуговуванням та індивідуальним підходом до побажань кожного гостя.

Для проживання пропонуються комфортабельні номери всіх рівней від стандарту до президентського класу в приємних інтер’єрних рішеннях. Якщо в санаторії Східниці гості приїжджають в основному по лікувальні та бальнеологічні процедури, в готельному комплексі «Київська Русь» вам запропонують настільки різноманітні засоби для цікавого відпочинку, що навіть не буде потреби шукати їх за межами готелю.

Також як інші готелі Східниці, «Київська Русь» пропонує спробувати вишукані напої і страви української та європейської кухонь в місцевому ресторані. Відмінність від інших закладів в оригінальних рецептах, абсолютній унікальності дизайна в давньоруському стилі, особливій атмосфері та приємному обслуговуванні.

Інфраструктура готелю передбачає також сімейний відпочинок, тому окрім надання лікувальних послуг пропонує великий спектр можливостей для приємного релаксу, гарантуючи колоритні незабутні враження від корисного перебування серед чарівної карпатської природи.

Категория: Туризм | Добавил: Primavera (20.03.2015)
Просмотров: 869 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]Меню сайта
Категории раздела
Nota Bene!
Рекомендуем: